Porada
O NAS
Serwis oleoo.pl jest tworzony przez grupę osób, którzy fascynują się szeroko pojętą motoryzacją. Jest to dla nas po prostu hobby, sposób na oderwanie się od zwykłej codzienności. Interesujemy się sportami motorowymi, samymi samochodami globalnie, ale również olejami silnikowymi, czyli tym co najważniejsze dla silników naszych aut.

Jak każdy posiadacz czterech kółek nierzadko spotykamy się z problemem doboru oleju silnikowego, opon, części zamiennych i eksploatacyjnych… Wtedy zawsze pojawia się odwieczne pytanie: "Co jest najlepsze do mojego samochodu?". Jak wiadomo ceny są różne, zasobność naszych portfeli też, dlatego każdy szuka czegoś dla Siebie, najczęściej tzw. "złotego środka". W sieci można znaleźć olbrzymią ilość różnorakich informacji, opinii na wszelkie tematy związane z motoryzacją, lecz nas od zawsze nurtowało:

      "Czemu nadal nie mogę sam łatwo i świadomie dobrać najlepszy olej do swojego samochodu?".

Przecież silnik to SERCE naszych maszyn, najważniejszy element napędzający naszą radość z jazdy. Czy sugerować się producentem? Czemu jest tyle marek, rodzajów olejów silnikowych i czy tak naprawdę jest jakaś różnica?

Przez lata nurtowały nas te i inne pytania, przeglądaliśmy, badaliśmy olbrzymią ilość informacji i w końcu doszliśmy do wniosku, że najlepszą metodą doboru, oprócz danych technicznych producentów, są także opinie osób, które miały już styczność z danym produktem. Jest nas parę milionów w Polsce, pomóżmy sobie nawzajem i przestańmy się oszukiwać, że "producent" wie od nas lepiej. Zapraszamy do wyrażania swoich opinii, każdy głos się liczy, aby nasz wybór oleju silnikowego był tym idealnym, a wydane pieniądze nie poszły na marne.